Lampa dziecięca sufitowa serca różowa 66W + pilot
Opis
Lampa sufitowa serca to oryginalne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Poprzez swój unikatowy kształt i różowy kolor idealnie udekoruje wnętrze twojej pociechy.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa przysufitowa |
| Kolor (dominujący) | różowy |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | 66 W |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zasilacz w zestawie | tak, zintegrowany |
| Barwa światła | neutralna 4000K-4500K, zimna 6000K-6500K, ciepła 2700K-3000K |
| Strumień świetlny | 5280 lm |
| Współpraca ze ściemniaczem | tak, ściemniacz w komplecie |
| Zawiera ściemniacz | tak |
| Rodzaj diody | LED SMD 2835 |
| Pilot | tak |
| Wysokość klosza | 6,5 cm |
| Szerokość klosza | 46,5 cm |
| Głębokość klosza | 52 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Waga | 3 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.