Lampa gipsowa do malowania tuba STOA biała GU10
Opis
Lampa gipsowa do malowania tuba STOA biała GU10
Lampa gipsowa do malowania tuba STOA biała GU10 to oprawa oświetleniowa dla prawdziwych artystów. Spełni również oczekiwania osób, które chcą dostosować wybrane oświetlenie do ogólnego wystroju.
Lampa, którą oferuje nasz sklep, wykonana została z gipsu i metalu, dzięki czemu może zostać pomalowana na dowolny kolor. Osoby twórcze z łatwością naniosą na nią wybrany wzór, tworząc nieszablonową, awangardową oprawę oświetleniową. Choć sam klosz ma bardzo prostą, walcowatą formę, to lampa może stać się wyjątkowo ekskluzywnym elementem dekoracyjnym. Minimalizm, który prezentuje model STOA, staje się coraz bardziej popularny.
Możesz umieścić w niej żarówkę z gwintem GU10 o maksymalnej mocy 35W. To jaką barwę światła wybierzesz, zależy głównie od przeznaczenia pomieszczenia, w którym się znajdzie. Jeśli zależy Ci na punktowym oświetleniu większej przestrzeni, konieczny będzie zakup kilku lamp gipsowych STOA.
Dane techniczne:
- Kolor: biały
- Sposób montażu: natynkowa
- Miejsce montażu: wewnątrz
- Trzonek: GU10
- Kształt: okrągła
- Materiał: gips i metal
- Zasilanie: 230V
- Klasa szczelności: IP20
- Maksymalna moc żarówki: 35W
- Waga: 0,66 kg
- Szerokość: 70 mm
- Wysokość: 170 mm
Dane techniczne
| Rodzaj | halogen sufitowy |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | gips |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Materiał (dodatkowy) | metal |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 35 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Głębokość | 7 cm |
| Waga | 0,66 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.