Lampa kanałowa oprawa techniczna IP54 Technic Lamp LED 8W 4000K neutralna
Opis
Oferowana przez nas lampa kanałowa to gwarancja wysokiej jakości oświetlenia w pomieszczeniach takich jak garaż, piwnica czy warsztat. Jej konstrukcja oparta jest na najwyższej klasy diodach LED, które charakteryzują się świetnym strumieniem świetlnym oraz wysokim współczynnikiem oddawania barw. Ponadto, produkt ma także wiele innych zalet, takich jak:
- Wysoka sprawność świetlna, dzięki czemu jest wyjątkowo ekonomiczna w użytkowaniu.
- Łatwa i szybka instalacja.
- Wysoka odporność na warunki atmosferyczne - IP54.
- Wysoka jakość wykonania.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Dane techniczne
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | 8 W |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Zasilacz w zestawie | tak, zintegrowany |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 820 lm |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 120 |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Żywotność | 17000 h |
| Liczba cykli on/off | 15000 |
| Wysokość | 4,6 cm |
| Szerokość | 15,7 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Waga | 0,151 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.