Lampa koszykowa z bambusa 25cm DMT50
Opis
Lampa koszykowa z bambusa 25cm DMT50
Czy marzysz o wnętrzu, które tętni harmonią i ciepłem natury? Poszukujesz elementu, który zaskoczy swoim oryginalnym designem i wprowadzi do Twojego domu unikalny klimat? Pragniemy Ci przedstawić lampę koszykową z bambusa 25cm DMT50.
Lampa Koszykowa z Bambusa - Design, który Zachwyca
Ta ciekawa lampa wisząca to niepowtarzalna połączenie estetyki i funkcjonalności. Jej forma przypominająca pszczeli ul czy koszyk nadaje jej unikalny charakter. Dwie złożone na sobie warstwy bambusowej plecionki sprawiają, że lampa jest solidna i wyjątkowo efektowna. Naturalny materiał, z jakiego została wykonana, tworzy ciepłą i przyjazną atmosferę.
Lampa Bambusowa Koszykowa - Korzyści, które Cię Przekonają
- Ciepła atmosfera - nasza lampa wprowadza do pomieszczenia ciepło i przytulność, dzięki czemu stajesz się częścią harmonii natury.
- Unikalne oświetlenie - lampa, dzięki zastosowaniu dwóch warstw bambusowej plecionki, tworzy niesamowity efekt świetlny, co dodaje wnętrzu oryginalności.
- Lekkość i solidność - nasza lampa, mimo swojej lekkości, jest solidnie wykonana, a możliwość regulacji wysokości zawieszenia pozwala na dostosowanie jej do Twoich potrzeb.
Najczęściej Zadawane Pytania
- Jaką żarówkę wybrać do lampy? - Musi być to żarówka na gwint E27 o średnicy nie większej niż 11 cm. Wybór odpowiedniej mocy i barwy światła pozwoli Ci dostosować oświetlenie do swoich potrzeb.
- Czy montaż jest łatwy? - Tak, w zestawie znajduje się wszystko, co potrzebujesz do montażu: kołki rozporowe, wkręty oraz kostka elektryczna.
- Czy można regulować wysokość lampy? - Tak, nasza lampa oferuje możliwość regulacji wysokości, co pozwala na idealne dostosowanie jej do Twojego wnętrza.
Podkreśl Naturalne Piękno Swojego Wnętrza
Jeżeli pragniesz wnętrza, które harmonizuje z naturą, lampa koszykowa z bambusa DMT50 będzie dla Ciebie idealna. Zaskocz swoich gości niebanalnym designem i wprowadź do swojego domu ciepłą, przyjazną atmosferę.
Nie zwlekaj! Twoje wnętrze czeka na odświeżenie. Dodaj naszą lampę do koszyka już dziś i ciesz się niepowtarzalnym klimatem jaki do otoczenia wprowadza lampa koszykowa z bambusa DMT50.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Kolor (dominujący) | beżowy |
| Materiał (podstawowy) | bambus |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Kolor (dodatkowy) | biały |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Regulacja wysokości | tak |
| Długość kabla | 60 cm |
| Szerokość podsufitki | 7,5 cm |
| Wysokość klosza | 25 cm |
| Szerokość klosza | 25 cm |
| Głębokość klosza | 25 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Głębokość | 25 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Waga | 0,350 kg |
| Styl | boho |
| Klienci najczęściej wybierają | do kuchni, salonu |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.