Lampa na szynoprzewód MADARA AR111 GU10 biała 3 fazowa
Opis
Lampa na szynoprzewód MADARA AR111 GU10 biała 3 fazowa - Światło, które przemieni Twoją przestrzeń!
Zaprezentuj swojemu wnętrzu naszą nową lampę na szynoprzewód MADARA AR111 GU10 białą 3 fazową, symbolizującą elegancję i minimalizm. Ta lampa, emanująca czystością swojego białego wykończenia, wniesie do Twojego pomieszczenia powiew świeżości i nowoczesności.
Kluczowe cechy naszej nowej lampy MADARA AR111 GU10
- Obudowa z odpornego na uszkodzenia aluminium.
- Potężne źródło światła w postaci żarówki typu AR111 zapewnia doskonałe oświetlenie nawet największych wnętrz.
- Innowacyjna konstrukcja układu naturalnej wentylacji efektywnie odprowadza ciepło od źródła światła.
- Prostota instalacji i elastyczność w użytkowaniu, dzięki temu, że ta lampa jest zasilana przez szynoprzewód trójfazowy.
Oto kilka praktycznych zalet naszej nowej lampy w użytkowaniu
- Styl i trwałość - Połączenie minimalistycznego stylu wraz z solidną obudową wykonaną z aluminium sprawia, że ta lampa idealnie odnajdzie się w Twoim wnętrzu oraz posłuży Ci przez wiele lat.
- Optymalne chłodzenie - Unikalna konstrukcja zapewnia skuteczne odprowadzanie nadmiaru ciepła od źródła światła, tym samym chroniąc go przed przegrzewaniem, co pozytywnie wpływa na jego długowieczność.
- Uniwersalne stosowanie - dzięki temu, że ta lampa jest przeznaczona do użytku razem z szynoprzewodem trójfazowym, łatwo ją podłączysz, a w razie zmiany stylu wewnętrznej aranżacji bez większego problemu zmienisz ją położenie.
TOP-3 pytań od naszych klientów
- Jakie żarówki będą odpowiednie do tej lampy szynowej? - Odpowiednie żarówki do tej lampy szynowej to typu AR111 z trzonkiem GU10.
- Do jakiego typu montażu jest przeznaczona? - Ta lampa jest przeznaczona do montażu na szynoprzewodzie trójfazowym.
- Czy żarówka jest dołączona do opakowania z lampą? - Nie. Odpowiednią dla siebie żarówkę możesz dokupić w naszym sklepie internetowym.
Zrób krok naprzód w kierunku stylowego i funkcjonalnego oświetlenia - dodaj naszą lampę na szynoprzewód 3 fazową białą MADARA AR111 GU10 do koszyka!
Każde włączenie Twojej nowej lampy w białej odsłonie to moment, kiedy Twoje wnętrze zyskuje na wyjątkowości i charakterze. Ta lampa szynowa to więcej niż źródło światła – to wyraz Twojego zmysłu estetycznego i dbałości o detale.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa szynowa |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka AR111 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Sposób zasilania | szyna trójfazowa (szynoprzewód) |
| Moc | max 25 W |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | tak |
| Wysokość oprawy | 12 cm |
| Szerokość oprawy | 12 cm |
| Głębokość oprawy | 9.5 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość | 15.5 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Waga | 0.330 kg |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.