Lampa ogrodowa stojąca czarna Quazar 12 IP44 Gu10
Opis
Lampa ogrodowa stojąca czarna Quazar 12
Lampa ogrodowa stojąca QUAZAR 12 to designerski i nowoczesny produkt, który doskonale sprawdzi się jako oświetlenie zewnętrzne. Można ją zamontować na stabilnym podłożu przy schodach lub ścieżce prowadzącej do domu, a także na przydomowym placu wyłożonym kostką.
Produkt wykonano z wytrzymałego aluminium, co zapewnia odporność na korozję oraz opady atmosferyczne. Dzięki wysokiemu stopniowi odporności IP44, wnętrze lampy pozostanie suche i zabezpieczone przed wilgocią.
Jeśli szukasz designerskiej i funkcjonalnej lampy ogrodowej, Quazar 12 to doskonały wybór. Dostępna w kolorze czarnym, lampa przystosowana została do montażu żarówki ledowej o mocy do 10W z gwintem GU10, co oznacza, że możesz oszczędzać na kosztach energii elektrycznej, korzystając z bardziej energooszczędnych żarówek.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ogrodowa |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | nie (ponad 64 cm) |
| Materiał (dodatkowy) | szkło |
| Klasa ochronności przeciwporażeniowej | I |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Moc | max 10 W LED |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Głębokość | 13 cm |
| Waga | 2,09 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.