Lampa przysufitowa biała druciana diament
Opis
Lampa przysufitowa to mały, biały plafon, którego średnica klosza wynosi 19 cm.
Model ten ze względu na swój niewielki rozmiar świetnie sprawdzi w małych korytarzach i przedsionkach. Dobrze będzie wyglądał także pośrodku kuchni nad wyspą kuchenną lub w jadalni nad stołem.
Dzięki temu, że lampa przysufitowa wykonana została z metalowych elementów malowanych proszkowo na kolor biały, może ona wprowadzić do wnętrz równowagę i harmonię, której w nich brakuje.
Ze względu na niebanalny design lampy przypominającej diament dobrze wpasuje się ona w pomieszczenia zaaranżowane w stylu glamour lub art deco. Model ten świetnie pasuje także do przestrzeni, w których króluje styl nowoczesny, indywidualny, czy loftowy.
Dużym plusem tej lampy jest to, że może zostać ona zamontowana zarówno w niskim, jak i wysokim pomieszczeniu ze względu na to, że plafon przylega do sufitu.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa przysufitowa |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | metal |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Szerokość klosza | 19 cm |
| Głębokość klosza | 19 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.