Lampa sufitowa 4-punktowa spot szara RING GU10
Opis
Lampa sufitowa 4-punktowa spot szara RING GU10 - Delikatne połączenie stylu i funkcjonalności
Kiedy myślisz o doskonałym oświetleniu, co Ci przychodzi na myśl? Oczywiście, chodzi o coś, co nie tylko spełni funkcję praktyczną, ale także doda Twoim wnętrzom charakteru. Dzięki lampie przysufitowej RING GU10 Twój wybór będzie nie tylko praktyczny, ale i niezwykle stylowy.
Sufitowa lampa szara - Stylowe i funkcjonalne oświetlenie w Twoim wnętrzu
Lampa przysufitowa 4 punktowa szara RING GU10 zaskakuje niebanalnym designem. Jej stalowa konstrukcja w stylu minimalistycznym doskonale wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie - loft, industrialne czy minimalistyczne.
Dlaczego RING GU10 to wybór godny uwagi
- 100% skuteczność w oświetleniu - super wydajna lampa, która posiada aż 4 punkty światła, które skutecznie rozświetlą nawet najtrudniej dostępne miejsca w Twoim pomieszczeniu.
- Wybierz swoje ulubione żarówki - Możesz dostosować temperaturę światła, wymieniając żarówki według własnych upodobań.
- Precyzyjne kierowanie światłem - Obracane reflektory dają Ci pełną kontrolę nad miejscem, gdzie pada światło.
- Szlachetna jakość - Dzięki 5-letniej gwarancji producenta możesz być pewny trwałości i jakości lampy.
Rozwiązujemy Twoje wątpliwości
- Jakie żarówki najlepiej dobrać do tej lampy? -Do tej lampy będą odpowiednie żarówki z gwintem GU10 o mocy maks. 40 W w przypadku żarówek tradycyjnych oraz maks. 12 W w przypadku żarówek LED. Natomiast wybór temperatury barwowej światła należy do Ciebie
- W którym miejscu lampa prezentuje się najlepiej? -Ta lampa przysufitowa idealnie się sprawdzi w oświetleniu np. korytarzy, przedpokojów, sypialń, salonów czy też kuchni.
Twoje wnętrze może błyszczeć w pełnej krasie już dzisiaj - kup naszą lampę przysufitową RING GU10 szarą 4 punktową!
Inwestycja w odpowiednie oświetlenie to inwestycja w komfort i przytulność Twojego domu. Lampa przysufitowa 4-punktowa spot szara RING GU10 z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa przysufitowa |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | stal |
| Liczba punktów światła | 4 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 2,05 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.