Lampa sufitowa spot BERG drewniana 2xGU10
Opis
Lampa sufitowa spot BERG została wykonana z naturalnego drewna, którego ciepły odcień wraz ze wzorami słojów drewna tworzy niepowtarzalną kompozycję. Ten model sprawdzi się w roli oświetlenia dodatkowego w kuchni, sypialni czy korytarzu, pełniąc jednocześnie funkcję dekoracyjną. Lampa idealnie współgra z wnętrzami utrzymanymi w stylu rustykalnym i boho.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa przysufitowa |
| Kolor (dominujący) | naturalne drewno |
| Materiał (podstawowy) | drewno |
| Liczba punktów światła | 2 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Szerokość podsufitki | 30 cm |
| Szerokość klosza | 5 cm |
| Głębokość klosza | 5 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 1,25 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.