Lampa szynowa LED 10W 36° 4000K trójfazowa
Opis
Reflektor szynowy NEXTRACK NT4 MINI 10W 36 stopni o barwie neutralnej
Oprawa szynowa z wbudowanymi diodami LED o kącie rozsyłu światła 36 stopni, będzie idealną opcją we wnętrzu Twojego domu. Wąski kąt rozproszenia światła sprawi, że wyeksponujesz strategiczne punkty swojej aranżacji.
Klasyczny szyk reflektora podkreśli gustowne wnętrza, a minimalistycznej kompozycji doda elegancji.
Dane techniczne lampy:
- Zasilanie: 230 V
- Sposób zasilania: szyna trójfazowa(szynoprzewód)
- Kolor obudowy: czarny
- Moc: 10W
- Strumień światła: 900 lumenów
- Barwa światła: neutralna 4000K
- Źródło światła: niewymienna dioda LED
- Kąt świecenia: 36°
- Stopień ochrony: IP20
- Materiał wykonania: aluminium
- CRI > 90
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Sposób zasilania | szyna trójfazowa (szynoprzewód) |
| Moc | 10 W |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 900 lm |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 36 |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Żywotność | 40000 h |
| Możliwość obracania | tak |
| Wysokość oprawy | 13,5 cm |
| Szerokość oprawy | 6 cm |
| Głębokość oprawy | 6 cm |
| Waga | 0,63 kg |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.