Lampa szynowa czarna MADARA SLIM MR11 3-fazowa
Opis
Lampa Szynowa Czarna MADARA SLIM MR11 3-Fazowa - Oświetlenie na wysokim poziomie
Wchodzisz do pomieszczenia i czujesz, że światło idealnie wpasowuje się w atmosferę. To nie jest przypadek, to efekt użycia Lampy Szynowej Czarnej MADARA SLIM MR11. Stworzona z myślą o komforcie i efektywności, ta lampa łączy w sobie niewielkie rozmiary z ogromnymi możliwościami.
Niewielka wielka lampa
Kompaktowe wymiary tej czarnej lampy szynowej sprawiają, że doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni. Średnica tuby reflektora wynosi tylko 36 mm, a jej długość - 95 mm. A mimo to, dzięki wykorzystaniu żarówki MR11, dostarczy Ci ona odpowiednią ilość światła. Co więcej, dzięki możliwości obracania lampą masz pewność, że nie ważne jak zmieni się Twoje pomieszczenie - oświetlenie nadąży za tymi zmianami.
Oświetlenie wedle Twoich potrzeb
Lampa Szynowa Czarna MADARA SLIM MR11 3-Fazowa daje Ci pełną kontrolę nad oświetleniem Twojego domu. Dzięki możliwości regulacji kierunku padania światła, masz pewność, że każdy kąt Twojego pomieszczenia będzie odpowiednio oświetlony. Dodatkowo, po zamontowaniu na szynie 3-fazowej do której jest przeznaczona, możesz skonfigurować oświetlenie tak, by jednym włącznikiem zaświecać część lamp a drugim resztę reflektorów. Ciesz się elastycznością jaką dają lampy 3-fazowe!
Często Zadawane Pytania
- Jakie są różnice między lampami 3-fazowymi a 1-fazowymi? - Lampy 3-fazowe oferują większą elastyczność. Montuje się je na szynoprzewodach 3-fazowych, które pozwalają na jednym przycisku zapalić część lamp, a na drugim resztę. Lampy 1-fazowe montowane na szynach 1-fazowych umożliwiają jedynie zapalenie wszystkich lamp jednocześnie.
- Czy mogę zamontować lampę 3-fazową na szynie 1-fazowej? - Niestety, nie. Ale w naszym sklepie oferujemy adaptery, które umożliwiają zmianę lampy 3-fazowej na 1-fazową.
- Czy lampa zawiera żarówkę? - Żarówkę trzeba zakupić osobno. Pozwala to na dostosowanie światła do Twoich indywidualnych preferencji.
Najlepsze Rozwiązania Szybko Znikają
Nie zwlekaj! Lampa Szynowa Czarna MADARA SLIM MR11 3-Fazowa to produkt, który łączy w sobie styl, funkcjonalność i wydajność. Własne, dostosowane do Ciebie oświetlenie jest na wyciągnięcie ręki. Zamów już teraz i ciesz się niezwykłą jakością lampy szynowej MADARA SLIM!
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka MR11 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Sposób zasilania | szyna trójfazowa (szynoprzewód) |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | tak |
| Wysokość oprawy | 9.5 cm |
| Szerokość oprawy | 3.5 cm |
| Głębokość oprawy | 3.5 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.