Lampa szynowa czarna MICA ZOOM 1xGU10 3-fazowa
Opis
Reflektor szynowy 3 fazowy z regulowanym kątem świecenia to oświetlenie, które zastosować można w nowoczesnych wnętrzach. Lampa szynowa z regulowanym kątem świecenia od 10 do 50° okaże się niezwykle praktyczna, a przy tym precyzyjnie doświetli wybrany punkt. Reflektor można obracać do 90° w pionie i 360° w poziomie, co czyni go jeszcze bardziej funkcjonalnym. Lampa przeznaczona jest do montażu w szynie 3 fazowej.
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Sposób zasilania | szyna trójfazowa (szynoprzewód) |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Kąt rozsyłu światła (°) | regulowany 10-50 |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | tak, 90° w pionie i 360° w poziomie |
| Wysokość oprawy | 10.5 cm |
| Szerokość oprawy | 5.5 cm |
| Głębokość oprawy | 5.5 cm |
| Wysokość | 21.5 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Styl | nowoczesny |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.