Lampa wisząca ażurowa kula czarna
Opis
Lampa wisząca ażurowa kula czarna
Lampa wisząca z ażurowym kloszem w kształcie kuli zaprojektowanym w formie metalowej siatki zabezpieczającej źródło światła, to model nie tylko funkcjonalny, ale i designerski.
Oprawa w tym modelu została pokryta lakierem w kolorze czarnym. Dzięki niemu prezentowana lampa wisząca świetnie sprawdzi się we wnętrzach, w których brakuje dodatków podkreślających elegancki wystrój wnętrza.
Model ten idealnie będzie współgrał z dodatkami w kolorze złotym, srebrnym i miedzianym. Dlatego doskonale sprawdzi się w przestrzeniach, w których panuje styl loftowy, industrialny, minimalistyczny czy nowoczesny.
Dzięki regulowanej długości kabla w czarnym oplocie lampa świetnie sprawdzi się w niskich i wysokich pomieszczeniach.
Jej wyjątkowa wszechstronność sprawiła, że stała się ona jednym z bestsellerów w naszym sklepie.
Wymiary:
- Wysokość klosza z oprawą: 22 cm
- Maksymalna długość lampy: 115 cm
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | metal |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Regulacja wysokości | tak |
| Długość kabla | 93 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Styl | loftowy, industrialny |
| Klienci najczęściej wybierają | do salonu w stylu loftowym |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.