Lampa wisząca boho NIDO jutowa
Opis
Zadbaj o naturalne światło w swoim wnętrzu z lampą wiszącą NIDO w stylu boho!
Przytulność, naturalność, styl boho. Jeśli te słowa dobrze oddają atmosferę Twojego domu, Lampa wisząca NIDO będzie doskonałym wyborem. Ta unikalna lampa, owinięta grubym sznurkiem jutowym na czarnym szkielecie klosza w kształcie gruszki, to więcej niż tylko źródło światła. To deklaracja Twojego stylu.
Co wyróżnia lampę na sznurze jutowym NIDO?
- Naturalny i ekologiczny wygląd: Lampa NIDO wniesie do Twojego domu niesamowity klimat. Wykonana z naturalnych materiałów – sznurka jutowego i metalu – idealnie pasuje do wnętrz inspirowanych naturą.
- Oryginalność: Nie znajdziesz na rynku wielu tak unikalnych lamp. NIDO to prawdziwy hit wśród lamp do salonu czy sypialni.
- Przeznaczenie: Ta lampa wisząca na sznurze zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających miłośników stylu boho.
Korzyści z posiadania lampy wiszącej na sznurze NIDO
- Ciekawy efekt świetlny: Dzięki temu, że klosz przepuszcza światło żarówki na boki, otrzymujemy niesamowite efekty świetlne na ścianach.
- Wybór żarówki: Do lampy pasuje popularny typ żarówki z gwintem E27. Wybierz żarówkę filamentową o ciepłym świetle, a stworzysz ciepły i przytulny klimat w pomieszczeniu.
- Unikalność: NIDO to lampa, która przykuje wzrok każdego gościa.
Najczęściej zadawane pytania
- Jaką żarówkę wybrać do tej lampy? Najlepsza będzie ozdobna żarówka filamentowa o ciepłym świetle o mocy 5-9 W.
- Czy zawiera instrukcję montażu i czy jest on łatwy? Tak, lampa zawiera instrukcję montażu. Jest to prosty proces, który nie sprawi Ci problemu, ponieważ przewody zakończone są złączką - wystarczy wsunąć przewody. Dodatkowo w zestawie znajdziesz potrzebne kołki oraz wkręty.
- Czy można skracać długość lampy? Tak, można skrócić długość lampy, zawiązując ozdobny węzeł na sznurze.
Czy jesteś gotowy na zmianę?
Jeśli chcesz wprowadzić do swojego wnętrza niepowtarzalny klimat, dodaj lampę wiszącą NIDO do koszyka. Pozwól, aby stała się wyrazistym elementem dekoracyjnym Twojego domu i zaskoczyła Cię swoją funkcjonalnością i oryginalnością.
Nie zwlekaj, zadbaj o to, by Twoje wnętrze zasługiwało na miano unikalnego. Spraw, by lampa wisząca NIDO podkreśliła Twój indywidualny styl. Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci ten produkt, i zdecyduj się na lampę, która jest tak wyjątkowa, jak Ty!
Dodaj Lampę wiszącą NIDO do koszyka i poczuj naturalny klimat w swoim domu już dziś!
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Kolor (dominujący) | brązowy |
| Materiał (podstawowy) | naturalny sznurek |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Kolor (dodatkowy) | czarny |
| Materiał (dodatkowy) | metal |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Regulacja wysokości | tak |
| Szerokość klosza | 31 cm |
| Głębokość klosza | 31 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Styl | boho, rustykalny |
| Klienci najczęściej wybierają | do wnętrz w stylu boho |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.