Lampa wisząca boho naturalna okrągła z bambusowej plecionki
Opis
Lampa wisząca, która została przedstawiona na zdjęciach, wykonana jest z bambusowej plecionki ułożonej w kształt tradycyjnego kulistego klosza. Nawiązuje do natury, która staje się coraz modniejsza w każdym kolejnym sezonie.
Abażur tego modelu jest wyjątkowy, ponieważ dzięki swojej ażurowej formie z łatwością przepuszcza światło emitowane przez żarówkę z gwintem E27, pozostawiając na elementach w pobliżu jego padania ciekawy cień.
Lampa dostępna na stronie naszego sklepu świetnie będzie wyglądała w salonie nad stolikiem z rattanu lub w kuchni nad wyspą. Ze względu na swój naturalny wygląd może zagościć także w obiektach komercyjnych, które dość często stylizowane są właśnie w tym klimacie.
Lampa jest dostatecznie duża, aby stać się głównym oświetleniem pomieszczenia. Niewątpliwym atutem jest to, że wprowadzi do niego nie tylko zwyczajne światło, ale także wyjątkowy klimat i niepowtarzalną atmosferę.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Kolor (dominujący) | brązowy |
| Materiał (podstawowy) | bambus |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Kolor (dodatkowy) | czarny |
| Materiał (dodatkowy) | aluminium |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Regulacja wysokości | tak |
| Długość kabla | 86 cm |
| Wysokość klosza | 24 cm |
| Szerokość klosza | 33 cm |
| Głębokość klosza | 33 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Styl | boho, industrialny |
| Klienci najczęściej wybierają | do wnętrz w stylu boho |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.