Lampa wisząca kula szklana BALL grafitowa E27
Opis
Lampa wisząca w kształcie kuli BALL została wykonana z wysokiej jakości szkła. Oferowany model nie tylko oświetli, ale także udekoruje Twój salon, kuchnię czy sypialnię. Ze względu na prosty, kulisty kształt lampę łatwo utrzymać w czystości. Oferowany model jest w kolorze grafitowym, co przekłada się na barwę emitowanego światła.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Kolor (dominujący) | grafitowy |
| Materiał (podstawowy) | szkło |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Materiał (dodatkowy) | stal |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Szerokość podsufitki | 10 cm |
| Szerokość klosza | 30 cm |
| Głębokość klosza | 30 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 2,35 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.