Lampa wisząca szklana PARIS przezroczysta
Opis
Lampa wisząca szklana PARIS przezroczysta
Elegancka, nowoczesna lampa z przezroczystym kloszem to dodatek, który doda szyku każdemu wnętrzu. Model ten wprowadzi do pomieszczenia, w którym się znajdzie odrobinę luksusu i podkreśli nieprzeciętny charakter aranżacji. Lampa szklana PARIS jest doskonałym przykładem oświetlenia, które wkomponuje się w styl paryski czy nowojorski.
Prezentowana lampa wisząca PARIS to model, który swoim designem zdobył uznanie najbardziej wymagających klientów. Ten produkt z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto kocha blask i przepych. Doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie zarówno w domu jak i w pomieszczeniach komercyjnych.
Szklana lampa PARIS posiada regulację długości kabla, dzięki czemu może zostać zamontowana na wybranej przez Ciebie wysokości. Oprawa została przystosowana pod żarówkę E27. Zachęcamy do wyboru żarówki filamentowej, która podkreśli szyk i elegancję lampy.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Kolor (dominujący) | przezroczysty |
| Materiał (podstawowy) | szkło |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Kolor (dodatkowy) | złoty |
| Materiał (dodatkowy) | metal |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Regulacja wysokości | nie |
| Długość kabla | 100 cm |
| Szerokość podsufitki | 10 cm |
| Wysokość klosza | 21 cm |
| Szerokość klosza | 30 cm |
| Głębokość klosza | 30 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Styl | klasyczny, glamour |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.