Lampa wisząca tuba drewniana LINO naturalne drewno
Opis
Lampa wisząca LINO w kolorze naturalnego drewna to rodzaj oświetlenia, które wprost doskonale pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim lub industrialnym. Jej prosta forma i kolor od razu przykuwają wzrok. Dodatkową zaletę stanowi możliwość regulowania przewodu, dzięki czemu łatwo dopasować ją do wybranego pomieszczenia. Wybierz też żarówkę GU10 o dowolnej barwie i ciesz się funkcjonalnym oświetleniem w twoim domu.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Kolor (dominujący) | naturalne drewno |
| Materiał (podstawowy) | drewno |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Szerokość podsufitki | 8 cm |
| Wysokość klosza | 30 cm |
| Szerokość klosza | 6 cm |
| Głębokość klosza | 6 cm |
| Wysokość | 105 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 0,75 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.