Lampa wisząca z kryształkami glamour szklana LUNA 3xE14
Opis
Zjawiskowa lampa sufitowa z kolekcji LUNA nie tylko oświetli, ale także udekoruje Twój salon, sypialnię czy korytarz. Lampa została wykonana z metalu oraz szkła najwyższej jakości co przekłada się na jej wytrzymałość i żywotność. Kryształowe sople zwisające z klosza sprawiają, że ten model idealnie wpasowuje się w styl glamour i art deco.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Kolor (dominujący) | chrom |
| Materiał (podstawowy) | metal |
| Liczba punktów światła | 3 |
| Źródło światła | żarówka E14 |
| Wysyłka do paczkomatu | nie (ponad 64 cm) |
| Materiał (dodatkowy) | szkło |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | 3 x max 40 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Regulacja wysokości | tak |
| Wysokość klosza | 23 cm |
| Szerokość klosza | 40 cm |
| Głębokość klosza | 40 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 5,12 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.