Mały kinkiet czarny regulowany metalowy E27 okrągły EZO
Opis
Mały kinkiet regulowany EZO to lampa utrzymana w minimalistycznym stylu. Sprawdzi się idealnie jako dodatkowe oświetlenie w sypialni, gdzie wprowadzi intymną atmosferę, której w niej brakuje.
Prezentowany model nadaje się również do montażu w salonie, zwłaszcza w części wypoczynkowej. Wszystko dzięki możliwości ustawienia kąta nachylenia oraz delikatnemu światłu, które emituje kinkiet EZO.
Źródło światła stanowi żarówka z gwintem E27. Zachęcamy do wyboru żarówki filamentowej, która nada kinkietowi indywidualnego charakteru.
Jeśli Twoje mieszkanie urządzone jest w stylu industrialnym, modernistycznym lub loftowym, mały kinkiet EZO będzie doskonałym dodatkiem, który podkreśli wyjątkowy design wnętrza.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | metal |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | tak, w pionie |
| Wysokość oprawy | 15 cm |
| Szerokość oprawy | 10 cm |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.