Oprawa natynkowa podwójna QUATRO 2xGU10 AR111 naturalne drewno
Opis
Szukasz lampy, która idealnie dopełni Twoje industrialne lub loftowe wnętrze? Zależy Ci na minimalistycznym wyglądzie, a zarazem nucie awangardy? Doskonałym wyborem będzie podwójna oprawa natynkowa QUATRO wykonana z naturalnego drewna.
Oprawa sufitowa natynkowa QUATRO jest wyposażona w wymienne żarówki GU10, za pomocą których dostosujesz barwę oraz moc światła do rodzaju pomieszczenia. To bardzo uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu lampa sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, a w szczególności salonie, sypialni czy kuchni.
Dane techniczne
| Rodzaj | halogen sufitowy |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Źródło światła | żarówka AR111 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Waga | 1,7 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.