Reflektorki na szynie SPOT lampa RING szara 4-punktowa GU10
Opis
Reflektorki na szynie szare 4 x GU10
Funkcjonalne reflektorki na szynie SPOT charakteryzują się stonowanym, eleganckim designem. Dzięki czterem reflektorom z chromowanymi przegubami możesz dowolnie ustawiać kąt padania promieni świetlnych. Lampy umieszczone są na listwie, dzięki czemu nie zajmują dużo przestrzeni. Ten szary plafon doskonale prezentuje się w minimalistycznych aranżacjach.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa przysufitowa |
| Kolor (dominujący) | szary |
| Materiał (podstawowy) | stal |
| Liczba punktów światła | 4 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Wysyłka do paczkomatu | nie (ponad 64 cm) |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Szerokość podsufitki | 80 cm |
| Wysokość klosza | 10 cm |
| Szerokość klosza | 6 cm |
| Głębokość klosza | 6 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 2,65 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.