Żarówka LED GU10 biała zimna 6500K 5W LED 400 lm 230V
Opis
Żarówka LED GU10 biała zimna 6500K 5W LED 400 lm 230V - białe zimne światło
Nowoczesna żarówka LED o zimnej barwie światła, idealnie nadaje się do takich pomieszczeń jak biuro, łazienka, sklep.
Żarówka LED 5W 6500K - mocne strony:
Żarówka LED GU10 biała zimna 6500K 5W LED 400 lm 230V posiada popularny i prosty w obsłudze gwint typu GU10. Taką żarówkę szybko i łatwo wkręcisz lub wykręcisz. Jasność 400 lm sprawia, że doświadczysz intensywnego i jasnego światła o natychmiastowym efekcie rozjaśnienia. Zimna barwa żarówki wynosząca 6500K wyostrza kontury, pozwala skupić się na konkretnym przedmiocie. Moc 5W można porównać do dawnych 40-50W. Kąt świecenia żarówki LED GU10 białej zimnej to 120 stopni, dzięki czemu otrzymujesz szeroki kąt świecenia, równomierne rozproszenie światła i zminimalizowanie cieni. Żarówka z gwintem GU10 jest solidna i trwała, a jej żywotność to nawet 20000 godzin.
Zamów już dzisiaj!
Nie zwlekaj - już dziś zamów naszą żarówkę LED GU10 białą zimną 6500K 5W LED 400 lm 230V i ciesz się oświetleniem, które nie tylko nada Twoim pomieszczeniom nowy wymiar, ale również pozwoli Ci zaoszczędzić na rachunkach za energię.
Dane techniczne
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Barwa światła | zimna 6500K |
| Klasa energetyczna | F |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | 5 W |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 120° |
| Żywotność | 20000 h |
| Liczba cykli on/off | 15000 |
| Wysokość | 5,7 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 5 cm |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.