Żarówka T30 18 cm Amber LED E27 4W 2500K
Opis
Unikalna żarówka, oparta na wydajnych i niezwykle oryginalnych diodach typu FILAMENT. Bursztynowy kolor emitowanego światła i podłużny kształt żarówki składają się na jej wyjątkowy charakter. Doskonale sprawdza się w roli oświetlenia punktowego, a także jako nietypowa dekoracja. Oferowana żarówka pięknie komponuje się ze stylem loftowym, industrialnym, czy boho.
Dane techniczne
| Kolor (dominujący) | bursztynowy |
| Materiał (podstawowy) | szkło |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Barwa światła | ciepła 2500K |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | 4 W |
| Strumień świetlny | 360 lm |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 360 |
| Kształt żarówki | T30 |
| Rodzaj diody | LED |
| Wysokość | 18 cm |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.