Zielona lampa wisząca szklana BELL 1x E27
Opis
Zielona Lampa Wisząca Szklana BELL - wyjątkowe połączenie zieleni i złota
Odkryj niezrównane piękno lampy wiszącej BELL, łączącej w sobie wyrafinowanie zieleni i elegancję złota. Ta wyjątkowa kompozycja kolorystyczna wprowadzi do Twojego wnętrza atmosferę luksusu i elegancji. Nie ważne, czy planujesz samotne czytanie ulubionej książki czy spotkanie ze znajomymi - klimat, który tworzy ta lampa z pewnością pozytywnie odbije się na spędzanym przy niej czasie.
Szklana lampa wisząca - magia przepuszczanego światła
Szklany, zielony klosz naszej lampy tworzy niepowtarzalną atmosferę w pomieszczeniu, gdy przepuszcza przez siebie światło. Wprowadź do swojego wnętrza lampę, która stanie się jego stylowym elementem dekoracyjnym.
Lampa wisząca zielona z regulacją wysokości
Lampa BELL posiada możliwość regulacji wysokości zawieszenia, dzięki czemu idealnie dopasujesz ją do swoich potrzeb. Bez względu na to, jak wysokie masz sufity, nasza lampa zawsze będzie idealnie zawieszona.
Najczęściej Zadawane Pytania
- Jaką żarówkę wybrać do lampy? Koniecznie żarówkę na gwint E27. O maksymalnej mocy 40W. W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele żarówek zarówno standardowych jak i dekoracyjnych, które zadowolą każdego.
- Czy montaż jest łatwy? Tak, w zestawie znajdują się kołki i wkręty, które pomogą zamocować lampę na suficie.
- Czy można regulować wysokość zawieszenia lampy? Tak, lampa posiada funkcję skracania długości kabla na którym wisi, a co za tym idzie regulacji wysokości.
Zielona Lampa Wisząca Szklana - Stwórz Wyjątkowy Klimat
Zielona lampa wisząca szklana BELL to lampa wisząca, która wprowadzi do Twojego domu wyjątkowy klimat. Zaskocz swoich gości wyjątkowym designem i stylem, jaki wniesie nasza lampa do Twojego salonu.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Kolor (dominujący) | zielony |
| Materiał (podstawowy) | szkło |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Kolor (dodatkowy) | złoty |
| Materiał (dodatkowy) | metal |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Regulacja wysokości | tak |
| Długość kabla | 95 cm |
| Wysokość klosza | 11 cm |
| Szerokość klosza | 14,5 cm |
| Głębokość klosza | 14,5 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 14,5 cm |
| Głębokość | 14,5 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 1,000 kg |
| Klienci najczęściej wybierają | do salonu, jadalni, kuchni |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.