Żyrandol bambus muszla NUSA duża 60 cm 1x E27
Opis
Żyrandol bambus muszla NUSA duża 60 cm 1x E27 - niepowtarzalny design w Twoim wnętrzu
Żyrandol NUSA wykonany jest z bambusowej plecionki. Bardzo lekki, wyglądem przypominający muszlę. Ażurowy klosz sprawia, że światło rozprowadza się po pomieszczeniu, tworząc niesamowitą atmosferę. Lampa jest bardzo lekka, waży niespełna kilogram.
Pytania i odpowiedzi:
- Jakie żarówki pasują do żyrandola muszli NUSA? -Żarówki z gwintem E27
- Czy długość kabla można zmieniać? -Tak, można regulować długość kabla
Korzyści i zalety:
- Gwint E27 - masz duży wybór żarówek z tym gwintem, możesz dobrać sobie temperaturę, wielkość i kształt żarówki
- Wygląd lampy - żyrandol bambus muszla NUSA duża 60 cm 1x E27 to nie tylko źródło światła, ale także oryginalna ozdoba
- Regulacja wysokości zawieszenia lampy
Nie zwlekaj!
Już dziś zamów żyrandol bambus muszla NUSA duża 60 cm 1x E27 i ciesz się nietuzinkową i zarazem maksymalnie praktyczną ozdobą, która rozświetli Twoje wnętrze!
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Kolor (dominujący) | beżowy |
| Materiał (podstawowy) | bambus |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Kolor (dodatkowy) | czarny |
| Materiał (dodatkowy) | metal |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | W zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Regulacja wysokości | tak |
| Długość kabla | 80 cm |
| Szerokość podsufitki | 9.5 cm |
| Wysokość klosza | 23 cm |
| Szerokość klosza | 60 cm |
| Głębokość klosza | 39 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 0.8 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.