Girlanda ogrodowa 20 m + 20 żarówek LED E27 IP44 czarna
Opis
Wodoodporna girlanda całoroczna z ciepłymi żarówkami 0,5W AMBER
Przewód z oprawkami na żarówki E27 komfortowo podłączysz do gniazdka w ścianie dzięki wtyczce która znajduje się na kablu zasilającym.
Jeśli girlanda jest za krótka- możesz szybko dołączyć kolejny odcinek dzięki gnieździe który znajduje się na końcu girlandy- bez dodatkowych złączek.
Jedna wtyczka do gniazdka i dłuższy odcinek świecący.
Girlanda jest wodoodporna, dzięki czemu możesz ją spokojnie powiesić na dworze i nie przejmować się ulewami czy śniegiem.
Zarówno kabel, jak i oprawki na żarówki pokryte są tworzywem gumowym- dzięki czemu girlanda ma dużą tolerancję wahań temperatur.
Będzie Ci służyć zarówno w letnie upalne dni, jak i mroźne zimowe wieczory.
Girlanda w zestawie posiada żarówki o mocy 0,5W- o barwie ciepłej. Ta moc i barwa sprawdzi się idealnie do lekkiego oświetlenia altany, balkonu czy ogródka restauracyjnego i nada niepowtarzalnej, przyjemnej atmosfery.
Żarówka jest w bursztynowym kolorze- dzięki czemu będzie wyglądać olśniewająco- także jeśli nie będzie świecić.
Dane techniczne
| Rodzaj | girlanda ogrodowa |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Długość girlandy | 20 m |
| Liczba punktów światła | 20 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Długość do pierwszej oprawki | 150 cm |
| Odległość między środkami oprawek | 100 cm |
| Długość kabla zasilającego | 100 cm |
| Możliwość łączenia girland | tak |
| Maksymalna moc całego zestawu świetlnego | 2300 W |
| Moc | 20 x 0,5 W |
| Barwa światła | ciepła 2600K |
| Strumień świetlny | 20 x 35 lm |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Żywotność | 50000 h |
| Wysokość żarówki | 8 cm |
| Średnica żarówki | 4,5 cm |
| Materiał żarówki | szkło + metal |
| Kolor szkła | bursztynowy (amber) |
| Kształt żarówki | S14 |
| Klienci najczęściej wybierają | na taras |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.