Girlanda ogrodowa LED 15m + 30 żarówek E27 IP44 czarna
Opis
Szukasz oświetlenia na balkon lub taras z pomocą, którego stworzysz niepowtarzalny klimat? W takim razie z pewnością spodoba Ci się girlanda ogrodowa LED. Czarny kabel z przymocowany żarówkami świetnie odnajdzie się w stylistyce industrialnej i nowoczesnej. Jest on na tyle długi (ma aż 15 metrów), że z powodzeniem wykorzystasz go także jako oświetlenie do altany ogrodowej. Co istotne, zarówno kabel, jak i żarówki pokryte są specjalnym tworzywem, które wykazuje wysoką odporność na niskie temperatury i zróżnicowane czynniki atmosferyczne, w tym opady deszczu.
Girlandę ogrodową LED możesz zamontować na kilka sposobów, w tym m.in. za pomocą opasek uciskowych lub na haczykach wkręconych w elewację. Możliwy jest także montaż poprzez przewlekanie przez oczka mocujące stalowej linki i naprężanie jej pomiędzy ścianami. Wybór należy do Ciebie.
W zestawie z girlandą znajduje się aż 30 żarówek E27 o ciepłej barwie światła. Wybierz oświetlenie, które jest nie tylko praktyczne, ale i stylowe. Girlanda ogrodowa LED 15m to świetny sposób na klimatyczną przestrzeń!
Dane techniczne
| Rodzaj | girlanda ogrodowa |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Długość girlandy | 15 m |
| Liczba punktów światła | 30 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Długość do pierwszej oprawki | 174 cm |
| Odległość między środkami oprawek | 45 cm |
| Długość kabla zasilającego | 150 cm |
| Możliwość łączenia girland | tak |
| Maksymalna moc całego zestawu świetlnego | 100 m |
| Maksymalna długość całego zestawu świetlnego | 1000 W |
| Moc | 30 x 0,5 W |
| Barwa światła | ciepła 2600K |
| Strumień świetlny | 30 x 35 lm |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Żywotność | 50000 h |
| Wysokość żarówki | 8 cm |
| Średnica żarówki | 4,5 cm |
| Materiał żarówki | szkło + metal |
| Kolor szkła | bursztynowy (amber) |
| Kształt żarówki | S14 |
| Klienci najczęściej wybierają | na taras |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.