Girlanda ogrodowa 30 m czarna + 30 żarówek LED E27 1,3W 2700K
Opis
Girlanda ogrodowa 30 m czarna + 30 żarówek LED E27 1,3W 2700K
Girlanda świetlna o łącznej długości 30 metrów (składa się z dwóch girland po 15 metrów) w zestawie z 30 żarówkami z gwintem E27 o mocy 1,3 W i ciepłej barwie światła to doskonała dekoracja, która może ozdobić Twój taras, balkon lub altanę.
Girlanda ogrodowa 30m może zostać zamontowana na kilka sposobów:
- za pomocą opasek zaciskowych (trytek) - na długości kabla lub przewlekając je przez oczka nad oprawą żarówki
- na haczykach wkręconych w elewację lub altanę - na długości kabla lub przewlekając je przez oczka przy oprawie żarówki
- przewlekając przez oczka mocujące stalową linkę i naprężając ją pomiędzy dwoma drzewami lub ścianami.
Dzięki swojej wodoodporności, girlanda ogrodowa 30 m może być stosowana na zewnątrz. Nie straszne jej trudne warunki atmosferyczne takie jak śnieg, deszcz czy mróz. Oczywiście nie przeszkadza to również w swobodnym użytkowaniu jej wewnątrz domu.
W skład zestawu wchodzą:
- girlanda ogrodowa 30 m czarna (składająca się z dwóch odcinków po 15m)
- 30 żarówek LED E27 filament 1,3W 2700K
Dane techniczne
| Rodzaj | girlanda ogrodowa |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Długość girlandy | 2 x 15 m |
| Liczba punktów światła | 30 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Długość do pierwszej oprawki | 150 cm |
| Odległość między środkami oprawek | 100 cm |
| Długość kabla zasilającego | 100 cm |
| Możliwość łączenia girland | tak |
| Maksymalna moc całego zestawu świetlnego | 2300 W |
| Moc | 30 x 1,3 W |
| Barwa światła | ciepła 2700K |
| Strumień świetlny | 30 x 55 lm |
| Współpraca ze ściemniaczem | zależy od żarówki |
| Klasa energetyczna | A |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.