Girlanda ogrodowa 40 m czarna + 40 żarówek LED E27 1,3W 2700K
Opis
Girlanda ogrodowa 40 m czarna + 40 żarówek LED E27 1,3W 2700K
Ozdobna girlanda świetlna o długości 40 metrów (składająca się z dwóch girland po 20 metrów), wyposażona w 40 żarówek LED z gwintem E27 o mocy 1,3 W i przyjemnej, ciepłej barwie światła,
Dzięki swojej imponującej długości - aż 40 metrów - girlanda świetlna stanowi doskonałe rozwiązanie do oświetlenia obszernych przestrzeni, takich jak duże ogrody, restauracje, sale balowe czy miejsca eventowe. Jej długość sprawia, że jest idealna tam, gdzie potrzebujesz długiego źródła światła, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę i ciepłe, przyjemne oświetlenie.
Dzięki swojej wodoodporności, girlanda ogrodowa 40 m jest idealna do użytku na zewnątrz, niezależnie od warunków pogodowych, takich jak śnieg, deszcz czy mróz. Oczywiście, można ją również swobodnie wykorzystać wewnątrz domu.
Zestaw zawiera:
- girlandę ogrodową 40 m w kolorze czarnym (dwie po 20m)
- 40 żarówek LED E27 filament 1,3W 2700K
Dane techniczne
| Rodzaj | girlanda ogrodowa |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | guma |
| Długość girlandy | 2 x 20 m |
| Liczba punktów światła | 40 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Długość do pierwszej oprawki | 150 cm |
| Odległość między środkami oprawek | 100 cm |
| Długość kabla zasilającego | 100 cm |
| Możliwość łączenia girland | tak |
| Maksymalna moc całego zestawu świetlnego | 2300 W |
| Moc | 40 x 1,3 W |
| Barwa światła | ciepła 2700K |
| Strumień świetlny | 40 x 55 lm |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Klasa energetyczna | A |
| Żywotność | 15000 h |
| Wysokość żarówki | 7,5 cm |
| Średnica żarówki | 4,5 cm |
| Materiał żarówki | szkło |
| Kształt żarówki | kulka |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.