Kinkiet do czytania z włącznikiem czarny ENIF G9
Opis
Reguluj ilość światła w swoim domu, dzięki kinkietowi do czytania ENIF. Umożliwia on także zmianę kierunku padania promieni świetlnych. W ten sposób podkreślisz dekoracyjny charakter ściany bądź też uwypuklisz wybrane dekoracje czy meble. Kinkiet z włącznikiem ENIF dostępny jest w kolorze czarnym, a jego design utrzymany jest w stonowanej i nieco surowej stylistyce. Światło emitowane jest przez wymienną żarówkę z gwintem G9, która zapewnia minimalistyczny, niewielki rozmiar oprawy.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | stal |
| Źródło światła | żarówka G9 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | tak, wbudowany |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Wysokość oprawy | 20 cm |
| Szerokość oprawy | 6,5 cm |
| Głębokość oprawy | 15 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 0,55 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.