Lampka do czytania w łóżku AXIL czarna G9
Opis
Potrzebujesz lampki nad nocną szafkę? Lampka do czytania w łóżku AXIL okaże się doskonałym wyborem! Nie jest to typowy, tradycyjny kinkiet. Jego kształt został zmodernizowany, dzięki czemu wygląda modnie i nowocześnie. Punktowe oświetlenie sprawia zaś, że możesz skierować źródło światła w dowolne miejsce. To połączenie funkcjonalności i ciekawego designu, które sprawdzi się nie tylko w sypialni.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | stal |
| Źródło światła | żarówka G9 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | tak |
| Wysokość oprawy | 52 cm |
| Szerokość oprawy | 52 cm |
| Wysokość klosza | 10 cm |
| Szerokość klosza | 2,5 cm |
| Głębokość klosza | 2,5 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 0,65 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.