Kinkiet industrialny czarno złoty E27
Opis
Minimalistyczna lampa ścienna która zapewni dużo więcej światła niż tradycyjne kinkiety z kloszami.
Światło żarówki zamontowanej w oprawie będzie pięknie rozchodzić się po pokoju w każdą stronę.
Solidne metalowe ramie będzie elegancko wyglądać, jednocześnie stabilnie trzymając żarówkę.
Ta lampa idealnie odnajdzie swoje miejsce w stylu rustykalnym, posłuży jako lampa industrialna, a także kinkiet loftowy.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | metal |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Kolor (dodatkowy) | złoty |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | nie |
| Wysokość oprawy | 26 cm |
| Głębokość oprawy | 22 cm |
| Waga | 0,3 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.