Kinkiet nad lustro czarny LOT 10W 50cm 4000K
Opis
Kinkiet nad lustro czarny LOT 10W 50cm 4000K - ptak, który rozświetli Twoje lustra
Ten stylowy kinkiet to esencja współczesnego designu, w którym głęboka czerń łączy się z czystą formą latającego ptaka, by podkreślić unikatowy charakter Twojego wnętrza. Zostań mistrzem aranżacji z naszą lampą, która będzie świetnym wyrazem Twojego doskonałego gustu.
Dlaczego warto postawić na nasz kinkiet z serii LOT
- Kąt świecenia dopasowany do Twoich potrzeb: dzięki regulowanej głowice, łatwo znajdziesz i ustawisz dla siebie optymalny kąt świecenia tak, aby światło padało dokładnie w to miejsce, w które chcesz.
- Niepowtarzalny kształt: Przy projektowaniu sylwetki tej lampy, jej twórcy czerpali inspiracje z dzikiej natury, a mianowicie z ptaków, które na swojej drodze zawsze podążają za światłem, oświetlającym ich powietrzną drogę do domu...
- Wydajność, która zachwyca: Diody LED o mocy 10 W idealnie rozświetlą Twoją łazienkę czy lustro w pokoju, jednocześnie zachowując wysoki poziom energooszczędności.
O to nasi klienci pytają najczęściej
- Czy ten kinkiet jest regulowany? -Tak! Głowica tego kinkietu jest regulowana, co pozwala na ustawienie wygodnego dla Ciebie kąta świecenia.
- Jakie są rozmiary tego kinkietu? -Wysokość oprawy to 5 cm natomiast długość wynosi 50 cm.
Zrób krok w stronę oświetlenia pełnego klasy i natury - dodaj nasz Czarny kinkiet nad lustro LOT 50 cm do koszyka teraz!
Daj się zainspirować wyjątkowym światłem i spraw, by Twoje wnętrze świeciło pełnią światła i dobrego smaku. Kup nasz Kinkiet czarny nad lustro LOT już dziś i ciesz się wyborem, który każdego dnia będzie potwierdzał Twoją dbałość o przytulne i ponadczasowe oświetlenie w Twoim domu!
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | stal |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Kolor (dodatkowy) | mleczny |
| Materiał (dodatkowy) | tworzywo sztuczne |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | 10 W |
| Zasilacz w zestawie | tak, zintegrowany |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Żywotność | 30000 h |
| Liczba cykli on/off | 15000 |
| Rodzaj diody | SMD LED 2835 |
| Możliwość obracania | tak, w pionie |
| Wysokość oprawy | 5 cm |
| Szerokość oprawy | 50 cm |
| Styl | nowoczesny |
| Klienci najczęściej wybierają | oświetlenie nad lustro lub obraz |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.