Kinkiet nad lustro do łazienki czarny IP44 CYBER LED 14W 4000K
Opis
Ten wyjątkowy kinkiet nad lustro do łazienki wyróżnia się nieszablonowym designem. Dzięki temu poza funkcją oświetleniową doskonale sprawdza się także w roli unikalnej dekoracji. Ten model pięknie prezentuje się w minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach. Zintegrowane diody SMD LED zapewniają niski pobór energii, bezpieczeństwo użytkowania i długą żywotność lampy.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | 14 W |
| Zasilacz w zestawie | tak, zintegrowany |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 910 lm |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 90 |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Żywotność | 30000 h |
| Rodzaj diody | SMD LED |
| Możliwość obracania | nie |
| Wysokość oprawy | 2,5 cm |
| Szerokość oprawy | 60 cm |
| Głębokość oprawy | 5 cm |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.