Kinkiet wewnętrzny góra dół ceramiczny LEO biały E27
Opis
Kinkiet wewnętrzny góra dół ceramiczny LEO biały E27 - bajeczne oświetlenie Twojego domu
Każde pomieszczenie w Twoim domu opowiada własną historię. Jednak czy wiesz, że to właściwe oświetlenie dodaje tej historii głębi i charakteru? Wybierz nasz kinkiet ceramiczny wewnętrzny biały góra dół i pozwól, by stał się on bohaterem Twojej opowieści.
Wizualna perełka w Twoim domu - kinkiet ceramiczny wewnętrzny biały góra dół
Ten kinkiet łączy w sobie ponadczasowy design z nowoczesnym podejściem do oświetlenia. Jego matowa, biała faktura oraz kwadratowy kształt dodadzą elegancji i klasy Twojemu wnętrzu. To prawdziwa perła w świecie oświetlenia.
Korzyści, które przemawiają same za siebie
- Minimalistyczny design w nowoczesnym wydaniu: postaw na nasz ceramiczny kinkiet, który upiększy Twoje mieszkanie, dodając mu niezrównanego wyglądu i bajecznie rozświetli go dzięki świeceniu w kierunku góra-dół.
- Twój kinkiet - Twój styl: pamiętaj, że możesz zmienić kolor tego kinkietu, na jaki tylko zechcesz oby idealnie dopasować go do swojego wnętrza.
- Sprawdzony producent: 5-letnia gwarancja od firmy SOLLUX gwarantuje Ci pełną satysfakcję z użytkowania Twojej nowej lampy ściennej.
Odpowiedzi na Twoje pytania
- Jakie żarówki będą odpowiednie do tego kinkietu? -Odpowiednie żarówki to te z gwintem E27 o mocy maks. do 60 W (żarówka tradycyjna) oraz o mocy maks. do 15 W (żarówka LED).
- Czy da się zmienić kolor tego kinkietu? -Tak, możesz pomalować go na dowolny kolor, używając ogólnodostępnej farby do ścian.
Twoje wnętrza zasługują na bajeczne oświetlenie - kup nasz kinkiet ceramiczny wewnętrzny biały góra dół LEO teraz!
Pamiętaj, że idealne oświetlenie jest kluczem do stworzenia przytulnej i magicznej atmosfery w Twoim domu. Ten kinkiet to nie tylko źródło światła, ale również wyjątkowy element dekoracyjny, który odmieni wygląd Twojego wnętrza.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | ceramika |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | nie |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Materiał (dodatkowy) | szkło |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | nie |
| Wysokość oprawy | 14 cm |
| Szerokość oprawy | 14 cm |
| Głębokość oprawy | 14 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 0,95 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.