Lampa do szyny 3-fazowa czarna TRACER na żarówkę GU10
Opis
Lampa do szyny 3-fazowa TRACER to idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje nowoczesnego i funkcjonalnego oświetlenia. Dzięki trójfazowemu systemowi, lampa TRACER umożliwia indywidualne regulowanie oświetlenia, co daje pełną kontrolę nad jego intensywnością i kierunkiem światła.
Możliwości swobodnego przesuwania i ustawiania punktów świetlnych, pozwala stworzyć dowolny układ oświetlenia. Dodatkowo, system 3-fazowy umożliwia niezależne sterowanie poszczególnymi grupami lamp, umożliwiając podzielenie pomieszczenia na różne strefy oświetleniowe, dostosowane do różnych funkcji.
Lampa jest wyposażona w gwint GU10, co daje możliwość wyboru żarówki o odpowiedniej mocy i barwie światła. To pozwala uzyskać idealne oświetlenie dla każdego pomieszczenia i nastrój, który chcesz osiągnąć.
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | metal |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Sposób zasilania | szyna trójfazowa (szynoprzewód) |
| Kolor (dodatkowy) | chrom |
| Materiał (dodatkowy) | tworzywo sztuczne |
| Moc | max 10 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | tak |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 13 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.