Lampa hermetyczna LED 40W 126cm 4000K NEXFORCE 1
Opis
Oprawa hermetyczna LED NEXFORCE 40W neutralna 4000K Kobi Light
Lampa LED hermetyczna Nexforce 40 W wyróżnia się na tle poprzedniczek jakością, ilością światła oraz barwą klosza. Dzięki zastosowaniu mlecznego klosza, światło jest równomierne.
Wysokiej jakości poliwęglan wpływa na szczelność lamp, dzięki temu możesz powiesić je na zewnątrz.
Lampa sufitowa LED NEXFORCE 40 W
Lampa posiada wbudowane diody LED, takie zintegrowane światło, nie wymaga dodatkowych zasilaczy, podłączysz ją bezpośrednio do sieci. W 126 cm długości znajdziesz aż 6000 lm - to o wiele więcej niż w podobnych lampach.
Neutralna barwa światła, świetnie sprawdzi się w garażach, halach, stajniach, oborach.
Dane techniczne
| Rodzaj | oprawa hermetyczna |
| Kolor (dominujący) | szary |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Moc | 40 W |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Gwarancja | 5 lat |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Atest PZH | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zasilacz w zestawie | tak, zintegrowany |
| Strumień świetlny | 6000 lm |
| Skuteczność świetlna | 150 lm/W |
| Współczynnik oddawania barw | >80 |
| Współczynnik mocy | 0,95 |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 120 |
| Klasa energetyczna | C |
| Żywotność | 50000 h |
| Liczba cykli on/off | 30000 |
| Wysokość | 7,6 cm |
| Szerokość | 126 cm |
| Głębokość | 9,5 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Odporność na uderzenia | IK08 |
| Temperatura pracy | od -20°C do +40°C |
| Waga | 1,43 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.