Lampa hermetyczna LED 120cm 36W 4000K
Opis
Lampa hermetyczna LED 120cm 36W 4000K
Hermetyczne lampy LED to rozwiązanie dla osób poszukujących wysokiej jakości opraw do doświetlenia przestrzeni przemysłowych, lokali użytkowych czy magazynów. Jest to nowoczesna, energooszczędna i przyjazna dla wzroku alternatywa dla opraw ze zwykłymi świetlówkami.
Lampa hermetyczna LED 36W 120cm 4000K generuje strumień świetlny o wartości 4320 lumenów. Przy poborze mocy wynoszącej jedynie 36W lampa LED charakteryzuje się świetną skutecznością świetlną w wysokości 120lm/W. Dostosowana do takiej mocy elektronika, markowe diody LG SMD2835 oraz obudowa z radiatorem sprawiają, że wysokie parametry będą utrzymywały się na tym poziomie przez wiele lat.
Oprawa hermetyczna LED 36W 120cm 4000K, dzięki wykorzystaniu hermetycznej obudowy o klasie szczelności IP65, dedykowana jest do oświetlania pomieszczeń o dużej wilgotności i zapyleniu, np. hal przemysłowych, kotłowni, warsztatów, basenów, a także magazynów. Szeroki kąt świecenia, wynoszący 160°, daje możliwość montażu lampy w różnych płaszczyznach, czyniąc ją uniwersalną i praktyczną.
Lampa hermetyczna LED 36W 120cm 4000K spełnia wszystkie wymagane normy unijne. Produkt posiada certyfikaty CE oraz RoHS. Zastosowanie nowoczesnych podzespołów oraz obudowy dostosowanej do długotrwałego świecenia sprawia, że żywotność lampy wynosi 50 000 godzin. Wysoką jakość produktu potwierdza pięcioletnia gwarancja producenta.
- HERMETYCZNA LAMPA LED Z WODOSZCZELNĄ OBUDOWĄ
- DOSKONAŁA SKUTECZNOŚĆ ŚWIETLNA
- MOŻLIWOŚĆ SZYBKIEGO ŁĄCZENIA W LINIĘ ŚWIETLNĄ
- WYSOKA JAKOŚĆ PODZESPOŁÓW I 5 LAT GWARANCJI
Dane techniczne
| Rodzaj | oprawa hermetyczna |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Moc | 36 W |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Gwarancja | 5 lat |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zasilacz w zestawie | tak, zintegrowany |
| Strumień świetlny | 4320 lm |
| Skuteczność świetlna | 120 lm/W |
| Współczynnik oddawania barw | >80 |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 120 |
| Klasa energetyczna | D |
| Żywotność | 50000 h |
| Rodzaj diody | SMD2835 |
| Szerokość | 120 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Temperatura pracy | od -25°C do +55°C |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.