Lampa hermetyczna LED 150cm 50W 4000K
Opis
Lampa hermetyczna LED 150 cm 50W Triproof Ledinside
Lampa hermetyczna LED 150cm 50W 4000K zbudowana jest z wysokiej klasy materiałów i elementów wyprodukowanych przez markowych wykonawców. To mocna lampa, emitująca światło 6000 lm przy odbiorze prądu zaledwie 50 W. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii diod SMD2835 wyprodukowanych na podzespołach LG, lampa uzyskuje wysoką skuteczność świetlną wynoszącą 120lm/W.
Lampa hermetyczna LED 150cm 50W 4000K zaopatrzona jest w specjalny system gniazd-szybkozłączek, który umożliwia połączenie w szybki sposób dowolnej liczby lamp. Dzięki temu, przy pomocy jednego wyprowadzenia prądu, zasilić można całą linię źródeł światła, oszczędzając przy tym czas poświęcony na łączenie lamp. Nie bez znaczenia jest też fakt, że szybkozłączki, pomimo ich łatwego użycia, zbudowane są w sposób nie obniżający hermetyczności całej lampy.
Lampa LED 150cm 50W Ledinside posiada starannie wykonaną oprawę, która bez problemu umożliwia pracę w temperaturze od -25°C do 35°C. Kąt świecenia wynoszący 120° oraz neutralna barwa światła daje, oprócz oszczędności mocy, równomierne rozprowadzenie, co czyni lampę niezwykle uniwersalną. Znajdzie ona zastosowanie w każdym pomieszczeniu użytkowym.
- LAMPA MOGĄCA PRACOWAĆ W POMIESZCZENIACH MOKRYCH
- DOSKONAŁA HERMETYCZNOŚĆ, DOBRA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW
- PODZESPOŁY LICZĄCYCH SIĘ NA RYNKU MAREK
- SYSTEM ŁATWEGO ŁĄCZENIA WIELU LAMP W LINIĘ OŚWIETLENIOWĄ
Dane techniczne
| Rodzaj | oprawa hermetyczna |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Moc | 50 W |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Gwarancja | 5 lat |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zasilacz w zestawie | tak, zintegrowany |
| Strumień świetlny | 6000 lm |
| Skuteczność świetlna | 120 lm/W |
| Współczynnik oddawania barw | >80 |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 120 |
| Klasa energetyczna | D |
| Żywotność | 50000 h |
| Rodzaj diody | SMD2835 |
| Marka diody | LG |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Głębokość | 6,8 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Temperatura pracy | od -25°C do +55°C |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.