Lampa hermetyczna LED 120cm 36W 6000K NEGRO
Opis
Oprawa hermetyczna Negro 36W 120 cm 6000K Kobi Light
Lampa hermetyczna NEGRO 6000K to produkt o niezwykłych właściwościach. Wykonana z poliwęglanu, zapewnia wysoką niezawodność i wytrzymałość. Wraz z hermetycznością i klasą szczelności IP65, lampa ta idealnie nadaje się do różnych miejsc, takich jak biura, magazyny, hale produkcyjne czy garaże.
Dzięki wbudowanym diodom LED o mocy 36W i temperaturze barwowej 6000K, lampa hermetyczna Negro zapewnia jasne i równomierne oświetlenie w pomieszczeniu. Dodatkowo, przelotowe oprzewodowanie ułatwia podłączenie do instalacji i eliminuje konieczność stosowania dodatkowych akcesoriów.
Lampa hermetyczna LED 120cm 36W 6000K NEGRO to inwestycja na lata, pozwalająca na oszczędność kosztów i czasu na wymianę oświetlenia. Z żywotnością diod LED na poziomie 50000 godzin i 3-letnią gwarancją, jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje niezawodnego i trwałego oświetlenia hermetycznego.
Dane techniczne
| Rodzaj | oprawa hermetyczna |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Moc | 36 W |
| Barwa światła | zimna 6000K |
| Gwarancja | 3 lata |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Atest PZH | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zasilacz w zestawie | tak, zintegrowany |
| Strumień świetlny | 4320 lm |
| Skuteczność świetlna | 120 lm/W |
| Współczynnik oddawania barw | >80 |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 120 |
| Klasa energetyczna | D |
| Żywotność | 50000 h |
| Liczba cykli on/off | 25000 |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 7 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Temperatura pracy | od -25°C do +40°C |
| Waga | 1,02 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.