Lampa przysufitowa szklana kula MADRID przezroczysta
Opis
Lampa przysufitowa MADRID to nie tylko bardzo piękny produkt, ale także praktyczny. Dzięki kulistemu, przezroczystemu kloszowi światło żarówki z gwintem E27 może swobodnie rozchodzić się po pomieszczeniu.
MADRID to model, który jest dopracowany w każdym calu, dzięki czemu można go śmiało zaliczyć do klasy premium.
Oprawa lampy ozdobiona jest metalicznym złotem, dzięki czemu model ten jest niezwykle uniwersalny. Świetnie odnajdzie się w stylu retro, nowojorskim, art deco czy industrialnym. Ten model nie ma ograniczeń i może się znaleźć w każdym pomieszczeniu.
Jeśli więc chcesz, aby Twoje wnętrze zyskało szyk i elegancję, wybierz lampę przysufitową MADRID.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa przysufitowa |
| Kolor (dominujący) | złoty |
| Materiał (podstawowy) | szkło |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Szerokość podsufitki | 10 cm |
| Wysokość klosza | 19 cm |
| Szerokość klosza | 20 cm |
| Głębokość klosza | 20 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.