Lampa przysufitowa szklana stożek MADRID przezroczysta
Opis
Lampa przysufitowa szklana stożek MADRID przezroczysta - połączenie szlachetnej elegancji i niezwykłej praktyczności
Wyobraź sobie wnętrze swojego domu rozświetlone ciepłym, miękkim światłem, które rozchodzi się swobodnie, tworząc przyjemną atmosferę i podkreślając każdy detal Twojej przestrzeni. Lampa przysufitowa szklana stożek MADRID przezroczysta to nie tylko źródło światła, ale także kluczowy element oświetlenia, który doda Twojemu domowi wyszukanego charakteru i niezrównanej klasy.
Przyjrzyj się bliżej korzyściom lampy przysufitowej z kolekcji MADRID
- Przezroczysty klosz: rozświetlij więcej miejsca w swoim wnętrzu dzięki przezroczystemu kloszowi, który nie hamuje światło i elegancko rozprowadza go po całym pomieszczeniu.
- Fascynująca uniwersalność: nowoczesny design w połączeniu z metalicznym złotym kolorem czynią z tej lampy świetny dodatek do wystrojów wnętrz w stylu: nowoczesnym, nowojorskim oraz klasycznym. Równie dobrze odnajdzie się ta lampa we wnętrzach w stylu: art deco, glamour czy minimalistycznym.
Odpowiadamy na najczęstsze pytania naszych klientów
- Jakie żarówki należy zamontować do tej lampy sufitowej? -Do tej lampy sufitowej należy zamontować żarówki z gwintem E27 o mocy max. do 60 W.
- W jakich wnętrzach najlepiej się odnajdzie ta lampa sufitowa? -Dla tej lampy nie zabraknie miejsca we wnętrzach w stylu: glamour, industrialnym, minimalistycznym, klasycznym, art deco, industrialnym, klasycznym oraz nowoczesnym.
- Do jakiego typu montażu jest przeznaczona ta lampa sufitowa? -Ta lampa sufitowa jest przeznaczona do montażu sufitowego.
Twoje wnętrze w najlepszym świetle razem z Twoją nową przysufitową lampą szklaną stożek MADRID!
Inwestując w MADRID, wybierasz nie tylko wysokiej jakości oświetlenie, ale i bezczasowy design, który będzie ozdobą Twojego domu przez lata. Kup naszą lampę przysufitową MADRID i przekonaj się, jak jeden element oświetlenia może zupełnie odmienić wnętrze Twojego mieszkania!
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa przysufitowa |
| Kolor (dominujący) | złoty |
| Materiał (podstawowy) | szkło |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Szerokość podsufitki | 10 cm |
| Wysokość klosza | 19,5 cm |
| Szerokość klosza | 15,5 cm |
| Głębokość klosza | 15,5 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.