Lampa spot czarno-złota 1 x GU10
Opis
Potrzebny spot który zamontujesz zarówno na suficie jak i na ścianie? To produkt dla Ciebie.
Lampa spot czarny na żarówkę GU10 oświetli wybrane przez ciebie miejsce. Jej ramię jest ruchome dzięki czemu możesz samodzielnie wybrać kąt świecenia żarówki.
Estetyczne wykonanie i wysoka jakość to słowa najlepiej opisujące tą lampę.
Do kinkietu sufitowego dobierz żarówkę GU10.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa przysufitowa |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | metal |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 60 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Szerokość podsufitki | 8 cm |
| Wysokość klosza | 10,8 cm |
| Szerokość klosza | 6 cm |
| Głębokość klosza | 6 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Waga | 0,5 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.