Lampa sufitowa tuba regulowana czarna CHLOE AR111 GU10
Opis
Lampa sufitowa tuba regulowana czarna CHLOE AR111 GU10
Zadbaj o dobre oświetlenie swojego domu z lampą sufitową tuba CHLOE AR111 GU10. Przedstawiony model jest ruchomy, dzięki czemu światło pada tam, gdzie tego potrzebujesz w danym momencie. Wystarczy ustawić kąt nachylenia wewnętrznej części oprawy, aby oświetlić wybrany obszar pomieszczenia.
Lampa sufitowa tuba regulowana CHLOE została przystosowana do montażu żarówek AR111 LED o mocy maksymalnej 20W.
Oprawa oświetleniowa została wykonana z aluminium pomalowanego proszkowo na kolor czarny. Barwa ta i matowe wykończenie sprawiają, że całość prezentuje się bardzo dobrze.
Ze względu na swój kształt i funkcjonalność proponowany przez nas model sprawdzi się w niemalże każdym pomieszczeniu. Co do wystrojów najlepiej rezonuje z aranżacjami w stylu nowoczesnym i industrialnym. Model CHLOE nie ma jednak ograniczeń – równie dobrze będzie prezentował się w pomieszczeniach, gdzie motywem przewodnim są klasyczne dodatki, czy elementy dekoracyjne w stylu retro.
Dane techniczne
| Rodzaj | halogen sufitowy |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Źródło światła | żarówka AR111 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 35 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 13,9 cm |
| Głębokość | 13,9 cm |
| Waga | 0,54 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.