Lampa Oprawa LED CHLOE AR111 GU10 natynkowa czarna
Opis
Lampa Oprawa LED CHLOE AR111 GU10 natynkowa czarna - inteligentne oświetlenie, które odmieni Twoje wnętrza
Kiedy myślisz o oświetleniu w nowoczesnym stylu, to oprawa sufitowa inteligentna czarna od CHLOE jest tym, czego potrzebujesz. To oświetlenie, które odmieni Twoje wnętrza i da Ci pełną kontrolę nad światłem, które je otacza.
Czarna natynkowa oprawa kwadratowa LED - nowoczesny design w połączeniu z technologią
- Wygląd, który zachwyca: Niebanalny, kwadratowy kształt tego halogenu dodaje klasy każdemu wnętrzu. Nie ważne, czy to galeria handlowa, restauracja czy Twój salon - z tą oprawą halogenową poczujesz różnicę.
- Twój inteligentny pomocnik: Steruj światłem jedną ręką. Dzięki aplikacji Spectrum SMART i masz pełną kontrolę nad tym, jak będzie wyglądało oświetlenie w Twoim domu.
- Precyzyjna i szybka regulacja: Potrzebujesz ciepłego światła do czytania książki wieczorem? A może chłodnej barwy do pracy? Z łatwością dostosujesz wszystkie najważniejsze dla siebie parametry dzięki intuicyjnej aplikacji Spectrum SMART w ciągu zaledwie kilku sekund.
Często zadawane pytania
- Jakie żarówki są odpowiednie do tego halogenu? -Do tego halogenu natynkowego będą odpowiednie żarówki typu AR111 o mocy maks. 50 W.
- Czego potrzebuje, by zarządzać oświetleniem tej lampy ze swojej komórki/tabletu? -Wystarczy, że pobierzesz aplikację Spectrum SMART na swoje urządzenie z systemem Android czy iOS. Połącz się ze swoim halogenem i dostosuj światło według swoich potrzeb jedną ręką!
- Jakie najważniejsze parametry będę mógł ustawić w dedykowanej aplikacji? -Aplikacja umożliwia regulację poziomu ściemniania, temperatury barwowej światła, ustawienie harmonogramu oświetlenia i dostosowanie światła do Twojego rytmu dnia oraz wiele innych.
Dodaj do koszyka i odkryj świat pełen futurystycznego oświetlenia razem z Lampą Oprawą LED CHLOE AR111 GU10.
Jeśli marzysz o wyjątkowym oświetleniu z nutką inteligencji, które podkreśli unikalny wystrój Twojego wnętrza i da Ci pełną kontrolę nad nim, to teraz jest idealny moment, by zainwestować w tę oprawę halogenową, która spełni wszystkie twoje marzenia o przyjemnym, stylowym oraz niezawodnym oświetleniu w Twoim wnętrzu!
Dane techniczne
| Rodzaj | halogen sufitowy |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Źródło światła | żarówka AR111 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 50 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 14,5 cm |
| Głębokość | 14,5 cm |
| Waga | 0,9 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.