Żarówka AR111 15W GU10 LED COB 10° 4000K czarna
Opis
Żarówka AR111 jest łatwa w montażu ze względu na popularny gwint GU10. Diody LED w tym modelu emitują wyraźne i białe światło, które sprawdzi się w korytarzu, łazience czy kuchni. Wąski kąt rozsyłu światła (10°) sprawia, że oferowany produkt z powodzeniem można wykorzystać do oświetlenia punktowego. Czarna oprawa żarówki doskonale komponuje się z każdą nowoczesną aranżacją wnętrz.
Dane techniczne
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Klasa energetyczna | F |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | 15 W |
| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 10 |
| Żywotność | 17000 h |
| Liczba cykli on/off | 15000 |
| Kształt żarówki | AR111 |
| Rodzaj diody | LED |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 11,1 cm |
| Głębokość | 11,1 cm |
| Waga | 0,18 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.