Żarówka AR111 15W GU10 LED COB 45° 4000K czarna
Opis
Żarówka AR111 wyposażona w nowoczesne diody LED emituje jasne i wyraźne światło. Niski pobór energii, długa żywotność i bezpieczeństwo użytkowania to najważniejsze cechy tego produktu! Dzięki popularnemu gwintowi GU10 żarówka jest kompatybilna z wieloma lampami sufitowymi, ściennymi i podłogowymi z naszej oferty. Stosunkowo szeroki kąt rozsyłu światła (45°) sprawia, że żarówka z powodzeniem oświetli najważniejsze obszary w dowolnym pomieszczeniu.
Dane techniczne
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Klasa energetyczna | F |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | 15 W |
| Strumień świetlny | 1050 lm |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 45 |
| Żywotność | 17000 h |
| Liczba cykli on/off | 15000 |
| Kształt żarówki | AR111 |
| Rodzaj diody | LED |
| Wysokość | 11,1 cm |
| Szerokość | 7,4 cm |
| Głębokość | 7,4 cm |
| Waga | 0,18 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.