Oprawa szynowa 3F MADARA MINI RING na GU10 biała
Opis
MADARA MINI RING - reflektor szynowy do szynoprzewodów 3-fazowych
Reflektor szynowy MADARA MINI RING przeznaczony jest do systemów szynowych 3-fazowych, które umożliwiają niezależne sterowanie wybranymi grupami lamp. Oprawa posiada przełącznik faz oraz wymienne źródło światła GU10, dzięki czemu możesz łatwo dopasować sposób oświetlenia do własnych potrzeb. Charakterystyczny mleczny pierścień umieszczony przy końcu oprawy delikatnie rozprasza światło na boki, nadając lampie bardziej dekoracyjny charakter.
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Sposób zasilania | szyna trójfazowa (szynoprzewód) |
| Moc | max 10 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | tak |
| Wysokość oprawy | 11 cm |
| Szerokość oprawy | 5,5 cm |
| Głębokość oprawy | 5,5 cm |
| Wysokość | 17,5 cm |
| Waga | 0,2 kg |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.