Reflektor na szynoprzewodzie na żarówkę GU10 TRACER biały 3-fazowy
Opis
Reflektor na szynoprzewodzie na żarówkę GU10 TRACER w kolorze białym to wyjątkowe oświetlenie, które doda subtelności i nowoczesnego charakteru Twojemu wnętrzu. Dzięki eleganckiemu designowi i funkcjonalności, lampa TRACER doskonale wpasuje się w każde aranżacyjne rozwiązanie.
Dzięki systemowi 3-fazowemu, masz pełną kontrolę nad układem oświetlenia. Swobodne przesuwanie i ustawianie reflektorów pozwala na elastyczne dostosowanie światła do konkretnych obszarów w pomieszczeniu. System ten umożliwia również niezależne sterowanie grupami lamp, co daje Ci możliwość tworzenia różnych stref oświetleniowych w zależności od potrzeb i preferencji.
Kompatybilność z żarówkami GU10 daje Ci szeroki wybór możliwości. Możesz dostosować moc żarówki oraz barwę światła, aby tworzyć wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu.
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | biały |
| Materiał (podstawowy) | metal |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Sposób zasilania | szyna trójfazowa (szynoprzewód) |
| Materiał (dodatkowy) | tworzywo sztuczne |
| Moc | max 10 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | tak |
| Wysokość oprawy | 7,5 cm |
| Szerokość oprawy | 5 cm |
| Głębokość oprawy | 14 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.